Banner 980x90

Eļļa automātiskajai ātrumkārbai ir jāmaina!

Jureckis
Jureckis

Mūsdienās jaunie autovadītāji, jo īpaši sievietes, aizvien vairāk izvēlas auto ar automātisko ātrumkārbu, jo tās vadīšana ir vienkāršāka nekā automašīnai ar manuālo ātrumkārbu. Vadīšanas laikā šoferim nav jādomā par ātrumu pārslēgšanu vai noslāpšanu ceļa vidū, tādēļ automātisko ātrumkārbu ir iecienījuši arī pilsētnieki.

Lai arī mēs varam aizmirst par ātrumu pārslēgšanu autovadīšanas laikā, tas nenozīmē, ka mēs varam arī aizmirst par ātrumkārbas apkopi auto ekspluatācijas laikā – arī automātiskajām ātrumkārbām ir jāveic regulāra eļļas maiņa. Jāatzīst, ka vēl aizvien ir daudz šoferu, kuri nav informēti par šo jautājumu un uzskata, ka eļļa ir paredzēta visam ātrumkārbas mūžam. Šādu mītu izplatīšana noved pie situācijas, kad klienti vēršas auto servisā vien tad, kad saskaras ar ātrumkārbas darbības problēmām. Daļā no gadījumiem situāciju ir iespējams labot, veicot transmisijas eļļas nomaiņu, tomēr gadījumos, kad ar vecu eļļu ir braukts ilgstoši, ātrumkārbai ir radīti neatgriezeniski bojājumi un nākas veikt ātrumkārbas nomaiņu. Tie, kuri kaut reizi mūžā ir veikuši ātrumkārbas nomaiņu, zina, ka tas nav lēts prieks, tādēļ draudzīgi aicinām mūsu klientus ik pēc nobrauktiem 60 000 kilometriem ierasties auto servisā uz eļļas nomaiņu. Ticiet mums – regulārs auto servisa apciemojums būs daudz lētāks nekā ātrumkārbas nomaiņa. Ja nezini, kad tava auto ātrumkārbai pēdējo reizi tika veikta eļļas nomaiņa, gaidīsim tevi pie mums Liepājā, autoservisā Jureckis un Ko!

Neatliec zobsiksnas maiņu uz vēlāku laiku

 


Mēs saprotam, ka šobrīd ikviens cenšas ekonomēt finanšu līdzekļus un izvairīties no liekiem tēriņiem, tomēr mēs varam jums apsolīt, ka ir daudzi citi prātīgāki veidi, kā taupīt naudu, bet zobsiksnas maiņu gan nevajadzētu novilcināt. Katram automobilim ražotājs ir noteicis individuālu nobraukumu, pēc kura ir jāveic zobsiksnas nomaiņa, bet vidēji tie ir 100 000–200 000 kilometru. Ja esat savā īpašumā iegādājies lietotu auto, mūsu servisa speciālisti iesaka nepaļauties uz pārdevējā godaprātu un uzreiz pēc auto iegādes veikt siksnas nomaiņu, jo ne vienmēr var ticēt automašīnas oriģinālajam nobraukumam. Protams, jūs varat uzticēties pārdevējam un riskēt, tomēr tas var beigties ar motora remontu vai pat nomaiņu.
Ir vairākas pazīmes, kas jau savlaicīgi liecina, ka zobsiksnas dienas ir skaitītas – pastiprināti dūmi no izpūtēja, nevienmērīga motora darbība vai trokšņi, grūtības iedarbināt auto vai eļļas noplūdes. Ja novērojat kādu no šīm problēmām, dodieties taisnā ceļā uz servisu – pat ja pie vainas nebūs zobsiksna, ir jāatrod tehnisko problēmu cēlonis un savlaicīgi jānovērš.

Auto salons kā jauns!

 


Mēs visi zinām, kas ir auto ķīmiskā tīrīšana, bet – vai jūs zināt, kas ir auto salona apstrāde ar ozonu jeb ozonēšana? Auto salona apstrāde ar ozonu ir salona dezinfekcija, kas ļaus atbrīvoties no visām auto izmantošanas laikā uzkrātajām smakām – smēķēšanas, dzīvnieku, izlieta ēdiena vai dzēriena smakām. Mēs iesakām veikt salona ozonēšanu reizi gadā vai tad, ja automašīnā ir parādījusies kāda nepatīkama smaka, un, protams, uzreiz pēc lietota auto iegādes, lai veiktu salona dezinfekciju pēc iepriekšējā īpašnieka. Īpaši noderīga auto ozonēšana ir ģimenēm ar maziem bērniem, jo bērni regulāri izlej dzērienus vai nomet ēdienu atliekas auto salonā, kas vēlāk var radīt nepatīkamu smaku. Arī tiem, kuri plāno pārdot savu auto, noderēs salona apstrāde ar ozonu – tīrs, svaigs un smaržīgs salons radīs labu priekšstatu par jūsu auto un palīdzes to ātrāk pārdot.
Ja vēl ne reizi neesi izmēģinājis salona apstrādi ar ozonu – gaidīsim tavu zvanu! Piesaki savu auto apstrādei ar ozonu jau šodien!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu