Vietējās ziņas

 • Lēcas acīm – kas jāzina par to lietošanu, kopšanu un iegādi

  Lēcu lietošana pēdējās desmitgadēs kļuvusi arvien izplatītāka, jo lietotāji novērtē to sniegtās priekšrocības. Tomēr jāņem vērā, ka kontaktlēcas ir medicīnas prece, kuras lietošana prasa īpašu piesardzību un sekošanu gan redzes speciālista, gan lēcu ražotāja norādēm. Tāpēc, ja arī jūs esat apsvēruši iespēju optiskās brilles nomainīt pret lēcām vai ieviest lēcas kā risinājumu atsevišķām dzīves situācijām, tad noteikti jāiepazīstas ar būtiskākajiem drošas lēcu lietošanas, kopšanas un iegādes ieteikumiem. 

 • Kāpēc pasūtīt vārtus savam īpašumam

  Vārti ir viens no drošības un estētikas elementiem, ar ko izvēlas aprīkot lielāko daļu īpašumu. Teritorijas vārti, garāžas vārti, industriālā tipa vārti – tie visi ir pieprasīts un aktuāls produkts tirgū. Tāpēc ir arī samērā plašs piedāvājums. Klientam atliek tikai izdarīt sev piemērotāko izvēli. 

 • 5 gudra patērētāja paradumi, kurus ieviest savā ikdienā

  Mēs visi esam daļa no milzīgas patērētāju sabiedrības. Mēs patērējam preces un pakalpojumus, par kuriem maksājam ar saviem finanšu resursiem. Uzņēmēju vidē cīņa par katru patērētāju un katru potenciālo eiro, kas tiks iztērēs, ir milzīga. Tāpēc patērētājam mūsdienās, lai nenokļūtu zaudētāja lomā un neattaptos, ka nauda aizplūst tur, kur nemaz to nevēlamies, ir jāprot gudri un atbildīgi veidot savus patēriņa paradumus. Piedāvājam piecus paradumus, kas palīdzēs to paveikt.

 • Latgale – tās tradicionālie ēdieni

  Cori Rozentāle /flickr.com

  Latgale ir Zilo ezeru zeme, jo tie šeit sastopami vai ik uz soļa; tā ir dziļu mežu un auglīgu lauku zeme, ko caurvij sena vēsture un spēcīgas senču tradīcijas, kā arī tā ir mājas latgaliešiem – cilvēkiem ar plašu sirdi un pašiem savu valodu. Latgalieši par lielāko vērtību, ar ko tie lepojas, uzskata cilvēku.

 • 6 produkti no virtuves, kas lieliski noder arī skaistumkopšanā

  Lai gan veikalu plauktos kosmētikas līdzekļu netrūkst, daudzi lieliski un iedarbīgi līdzekļi mums ir rokas stiepiena attālumā – virtuvē. Daudzi produkti, kurus izmantojam uzturā, ļoti labi noder arī skaistumkopšanas procedūrām un skaistuma līdzekļu pagatavošanai mājas apstākļos. Lūk, daži no tiem!

 • Kādu termometru iegādāties mājas aptieciņai?

  Termometrs ir neaizstājams elements ikvienā mājas aptieciņā, jo tieši paaugstināta ķermeņa temperatūra ir viens no būtiskākajiem rādītājiem, kas signalizē par saslimšanu. Ilgus gadus visiem mājās bija dzīvsudraba termometri, bet tie tagad ir aizliegti, jo dzīvsudrabs ir bīstama viela. Ja kādam mājās vēl ir palicis šāds vecais termometrs, tas jānodod aptiekā, kur parūpēsies par tā atbildīgu utilizēšanu. 

 • Dāvana sievietei visskaistākajai – Nela Gems rotas

  Nela Gems ir latviešu uzņēmums, kas rada patiesi skaistas un mirdzošas rotaslietas piemērotas katras sievietes gaumei.

 • Metālapstrādes uzņēmuma "Belmast" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā audzis par 39,4%

  Daugavpils metālizstrādājumu ražošanas uzņēmuma SIA "Belmast" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2018.gada 1.decembra līdz 2019.gada 30.novembrim, bija 11,643 miljoni eiro, kas ir par 39,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga 6,5 reizes un bija 979 264 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. 

 • Līdz diviem locekļiem paplašina "Olimpiskā centra Rēzekne" valdi

  Turpmāk pašvaldības kapitālsabiedrībā SIA "Olimpiskais centrs Rēzekne" darbosies divi valdes locekļi, un darbu valdē ir sākusi Jekaterina Meirāne, aģentūru LETA informēja Rēzeknes pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Kārlis Pozņakovs.

 • "Latvijas maiznieka" akcionāri izmantojuši pirmpirkuma tiesības iegādāties valstij piederošās akcijas

  AS "Latvijas maiznieks" akcionāri izmantojuši pirmpirkuma tiesības iegādāties valstij piederošās kompānijas akcijas, liecina "Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor" ("Processor") publiskotā informācija.