Banner 980x90

S. Geidas kokapstrādes darbnīca un "Sapņu namiņš"

2000. gadā amatnieks izveidoja savu „Sapņu namiņu”, kurā izvietota paša darināto koka izstrādājumu kolekcija. “Sapņu namiņa” ekspozīcija kopš tā izveidošanas tika iekļauta Preiļu novada apskates objektu sarakstā tūristiem.

Vēlāk amatnieks savu piedāvājumu paplašināja, un jau daudzus gadus tūristi, skolēni un interesenti var skatīt arī koka izstrādājumu virpošanas procesu. Amatnieka izstrādājumus un darba procesu jau skatījuši daudzi tūristi un apmeklētāji ne tikai no Latvijas, bet arī no tuvākām un tālākām Eiropas, Āzijas un Amerikas valstīm.

S. Geidas kokapstrādes darbnīca un "Sapņu namiņš" piedāvā virpotus koka izstrādājumus (svečturi, cibas, mājsaimniecības priekšmeti), kurus iespējams apskatīt un iegādāties. Apmeklētāji var uzzināt vairāk par dzērveņu audzēšanas tehnoloģiju un apskatīt laukus.

Adrese: "Cerības", Aizkalne, Aizkalnes pagasts, Preiļu novads, LV-5305
Tālrunis: +371 29189021, +371 20261490
Mājaslapa: www.preili.lv, www.visitpreili.lv
E-pasts: maija.paegle@inbox.lv
GPS koordinātes: 56.192248, 26.791127

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)