Banner 980x90

Miniatūrā karaļvalsts un leļļu galerija

Tā ir miniatūras karaļvalsts, kas nav atdarinājums. Tā ir autoru fantāzijas un roku darba rezultāts, kas veidota no dabiskā laukakmens. Katra no veidotajām lellēm leļļu galerijā ir autores roku darbs.

Apmeklētājiem viss liekas patiess - izklaide, kaisle, bohēma, koķetēšana, intrigas karaļa galmā, pasaku motīvs elfu ielejā, harēms, čigānu tabors, humora pilnas sadzīves ainas un skaistie dabas tēli - tas viss savijas vienuviet. Galerijā ir apskatāmas arī portretiskās lelles - Raimonds Pauls, Alla Pugačova, Zatleru pāris, Krievijas valstsvīri Putins un Medvedevs u.c. Katram ir iespējams iejusties karaļa galma personāža lomās. Ģērbtuvē atrodami vairāk nekā 500 grezni dažādu izmēru sieviešu, bērnu un vīriešu tērpi, kā arī atbilstoši aksesuāri (parūkas, platmales, cimdi utt.). 

Adrese: Daugavpils iela 21, Preiļi, LV-5301
Tālrunis: +371 26423837
Mājaslapa: www.lellukaralvalsts.lv
E-pasts: lenalisa@inbox.lv 
GPS koordinātes: 56.292001, 26.724802

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)