"Preiļu siers" plāno ieguldīt astoņus miljonus eiro siera "Čedars" ražošanas līnijā

Rīga, 12.okt, LETA. Piena pārstrādes uzņēmums "Preiļu siers" plāno ieguldīt astoņus miljonus eiro siera "Čedars" ražošanas pilna cikla tehnoloģiskajā līnijā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Iepirkumam pievienotajā tehniskajā specifikācijā teikts, ka ražošanas līniju un iekārtas plānots uzstādīt esošajās, kā arī jaunbūvējamajās ēkās. Ražošanas līnija nepieciešama, lai ražotu cieto sieru "Čedars" ar stingru, elastīgu konsistenci bez acojuma.

Investīciju projektu plānots īstenot līdz 2020.gada 30.novembrim Daugavpils ielā, Preiļos, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības (ES) Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai pasākuma "Ieguldījumi materiālajos aktīvos" apakšpasākumā "Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē".

Pretendenti iepirkuma piedāvājumus var iesniegt līdz 2018.gada 12.novembrim, plkst.12.

Aģentūrai LETA neizdevās sazināties ar "Preiļu siers" valdes priekšsēdētāju Jāzepu Šņepstu, lai noskaidrotu plašāku informāciju par iepirkumu.

Jau ziņots, ka "Preiļu siers" pērn strādāja ar 59,913 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,7% vairāk nekā 2016.gadā, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 6% - līdz 1,107 miljoniem eiro.

"Preiļu siers" ir reģistrēts 1991.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 5,146 miljoni eiro.