Par Daugavpils "Sadzīves pakalpojumu kombināta" vadītāju iecelts iepriekš no cita pašvaldības uzņēmuma atlaistais Ignatjevs

Šodien par Daugavpils pašvaldības SIA "Sadzīves pakalpojumu kombināts" valdes locekli iecelts Nikolajs Ignatjevs, kurš martā atbrīvots no amata citā pašvaldības uzņēmumā.

Rīga, 21.okt., LETA. Šodien par Daugavpils pašvaldības SIA "Sadzīves pakalpojumu kombināts" valdes locekli iecelts Nikolajs Ignatjevs, kurš martā atbrīvots no amata citā pašvaldības uzņēmumā, noskaidroja aģentūra LETA. Ignatjevs ar kapitāldaļu turētāja lēmumu par uzņēmuma valdes locekli iecelts uz pieciem gadiem. Pašvaldībā skaidroja, ka viņš amatam izvēlēts konkursā, kurā saņemti trīs pieteikumi. Pirms tam Ignatjevs vadījis pašvaldības kapitālsabiedrību SIA "Labiekārtošana D", taču martā zaudējis pilsētas vadības uzticību. "Firmas.lv" dati liecina, ka savulaik viņš bijis arī pašvaldībai daļēji piederošās SIA "Daugavpils olimpiskais centrs" valdes loceklis. Ignatjevs bijis pilsētas domes deputāts, un Latgales partijas sastāvā ir startējis arī aizvadītajās pašvaldību vēlēšanās, taču domē nav iekļuvis. Jau vēstīts, ka februāra beigās no amata atbrīvots "Sadzīves pakalpojumu kombināta" valdes loceklis Andrejs Jeršovs. Gada sākumā, pie varas nonākot tagadējam pilsētas mēram Andrejam Elkniņam (S), amatu zaudējuši vairāki pilsētas uzņēmumu un iestāžu vadītāji, tostarp Ignatjevs. Jūlijā pilsētas vadībā ievēlēti divi Latgales partijas pārstāvji - Jānis Lāčplēsis un Jānis Dukšinskis -, kas līdz šim darbojušies opozīcijā.