Latvijas koks – piemērotākais ikvienam mājoklim

Latvijā aug dažādas koku sugas, kuras visas ir pielāgojušās mainīgajiem gadalaikiem. Koks aug tāds, lai var izturēt gan vēju, gan sniegu, gan stipru lietu un lielu karstumu. Koks iemācās un izkopj savas pozitīvās īpašības, dzīvojot šajā klimatā. Tieši tāpēc jebkura veida āra konstrukcijas ir vispiemērotāk būvēt tieši no vietējā materiāla. Vietējos apstākļos audzis koks ir vispiemērotākais arī dažādu objektu būvē, jo nezaudē savas vietējiem laikapstākļiem pielāgojušās īpašības. Tā uzskata koka izstrādājumu ražotājs "Latvijas koks", kuram ir vairāk kā 9 gadu pieredze terašu, koka karkasa māju, lapeņu un nojumju būvēšanā vietējiem apstākļiem. 

Terases. Vai jums pieder mājoklis ar skatu uz saullēktu? Vai vēlaties radīt vietu, kur no rītiem baudīt silto vasaras sauli un brokastot? Terase ir tieši tas, kas nepieciešams ikvienam mājoklim, kur tam ir vieta. Terase ir kā papildinājums mājoklim, jo darbojas kā viesistaba vasarā un kā noliktava ziemā. Izmantojot vietējo materiālu, terasi var uzbūvēt ļoti kvalitatīvu. "Latvijas koks" ir speciālists terašu būvniecībā. Uzņēmums nodrošina pilna komplekta terases projektēšanu, piegādi un uzstādīšanu. 

Karkasa mājas. Šāda tipa māja gūst arvien lielāku popularitāti Latvijā. Koka karkasa māju tehnoloģijas ir sevi pierādījušas Skandināvijā, daudz skarbākos apstākļos, kā lieliska konstrukcija, kurā var dzīvot cauru gadu. Tāpēc to pielāgošana Latvijas apstākļiem nudien nav bijusi sarežģīta. "Latvijas koks" speciālisti palīdzēs jums ar sava mājokļa sapņa izpildi – spēs nodrošināt visus soļus no mājas uzprojektēšanas līdz atslēgu nodošanai. 

Lapenes un nojumes. Vai vēlaties romantisku nostūrīti pie sava piemājas dīķa? Vai vēlaties vietu, kur svinēt svētkus, bet reizē saglabāt mieru mājās? Lapenes izvietošana pagalmā būs īstais risinājums jums. Lapene pagalmā ne tikai skaisti izskatās, bet kalpo arī kā papildus telpa, kuru izmantot vasarā kā ēdamistabu ikdienā un svētkos. 

"Latvijas koks" labprāt iepazīsies ar jebkuru plānu koka konstrukciju būvēšanai un piedalīsies ar savu specializāciju jūsu idejas realizācijā. Ja vēlaties uzbūvēt terasi, nojumi, karkasa māju vai jebkuru citu koka konstrukciju, sazinieties ar "Latvijas koks" speciālistiem latvijaskoks.lv un īstenojiet savas ieceres kvalitatīvi.