Ieviesīs papildu autobusu reisus no Preiļiem uz Apšeniekiem un Znotiņiem

Rīga, 19.okt., LETA. Skolēnu brīvlaikā no 22.oktobra uz eksperimenta laiku līdz šī gada beigām ieviesīs divus jaunus autobusu reisus maršrutā Preiļi-Apšenieki-Znotiņi-Preiļi, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijas sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere.

Maršruta Nr.5484 Preiļi-Apšenieki-Znotiņi-Preiļi autobuss no Preiļu autoostas izbrauks trešdienās plkst.6.35 un plkst.16. Šie reisi ieviesti, lai skolēnu brīvlaikā Znotiņu, Tiltovas, Rauniešu un Kārļu ciemata iedzīvotājiem būtu iespēja apmeklēt medicīnas, sociālās un citas iestādes Preiļos. Šajā laika periodā izvērtējot eksperimentālo reisu rezultātus, Sabiedriskā transporta padome lems par to iekļaušanu kopējā maršrutu tīklā.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.