Vietējās ziņas

 • 7 veidi, kā trenažieris var Tevi sasildīt ziemā

  Foto: Shutterstock.com

  Tuvojas aukstais laiks. Lietus, vējš, lapām nokaisītas slidenas ietves. Tas īpaši neiedvesmo uz sportiskām aktivitātēm brīvā dabā. Taču bez kustībām nekā – kas kustīgs, tas vesels un lustīgs (pateicoties endorfīniem). Vienkāršākais veids, kā aukstā laikā pierunāt sevi izkustēties – maksimāli atvieglot procesu un iegādāties piemērotāko mājas trenažieri. Kāpēc? Mums ir 7 lieliski iemesli! Lasi tālāk un uzzini!

 • Kā interneta veikals var Tev palīdzēt tikt pie perfekta auguma?

  Foto: Pixabay.com

  Vasaras saule ir aizgājusi un ar to arī siltie rīti un vakari, kad varēji doties sportot svaigā gaisā. Taču tas nenozīmē, ka jāpārstāj aktīvi nodarboties ar trenēšanos – Tu pavisam viegli vari izveidot daudzveidīgu trenažieru zāli savā mājoklī! Interneta veikals 1a.lv piedāvā plašu klāstu ar aprīkojumu. Kā zināt, kāds vajadzīgs tieši Tev? Lasi tālāk un uzzini, kā izveidot labāko trenažieru zāli Taviem mērķiem!

 • 6 situācijas, kad kredīts no 20 gadiem var palīdzēt studenta dzīvē

  Foto: Stocksnap.io

  Studentu laiks ir viens no labākajiem dzīves periodiem – jauni draugi un iespaidi, ballītes, piedzīvojumi, iespēja doties studēt ERASMUS apmaiņas programmās uz ārzemēm… Un, protams, visam pa vidu mācības un izvēlētās specialitātes apguve. Tomēr, lai cik priecīgi viss neizklausītos, arī studentu dzīvē mēdz gadīties neplānoti pavērsieni, kas var radīt dažāda rakstura sekas. Viasms.lv speciālisti ir sagatavojuši rakstu par sešām studenta finanšu dzīves situācijām, ko atrisināt var palīdzēt kredīts no 20 gadiem. Iepazīsties ar tām raksta turpinājumā!

 • IIZI – vieta, kur apdrošināt savu nākotni!

  Publicitātes foto

  Lai cik uzmanīgs Tu būtu, ir gadījumi, kurus nevar ne paredzēt, ne ietekmēt – ugunsgrēki, satiksmes negadījumi vai citu cilvēku radīti bojājumi. Kā būt drošam par sevi un savu īpašumu? 

 • 4 neparedzētas situācijas, kad ātrie kredīti var Tev palīdzēt

  Foto: StockSnap.io / Michal Jarmoluk

  Ātrie kredīti var būt noderīgs palīgs situācijās, kad neplānoti, bet pamatoti vajadzīgi papildu finanšu līdzekļi. Lai ātro kredītu pakalpojumi sniegtu tikai pozitīvu pieredzi, tie jāizmanto ar piesardzību un atbildīgu attieksmi. Lasi tālāk, kādos gadījumos ātrie kredīti var būt drošs un uzticams palīgs!

 • Moderni un praktiski vīriešu pulksteņi – jaunākās modes tendences

  Publicitātes foto

  Lai arī pulksteņi nav tik ļoti pakļauti modes tendenču pārmaiņām kā apģērbs, tas nenozīmē, ka to izskats un funkcijas laika gaitā nemainās. 

 • Vēlies kļūt par motocikla vadītāju? Tev nepieciešama A kategorija!

  Publicitātes foto

  Traukties pa šoseju, matiem vējā plīvojot, un izjust ātruma dāvāto adrenalīnu – šādas iespējas sniedz pārvietošanās ar motociklu. Taču neatņemama sastāvdaļa šādiem piedzīvojumiem ir motocikla tiesības. Kā izvēlēties piemērotāko autoskolu to iegūšanai?

 • Sporta klubs Teikā – Tava ķermeņa veselībai arī rudenī

  Publicitātes foto

  Sportiskās aktivitātes ir iecienījuši daudzi, īpaši siltajos mēnešos, kad var pievienoties dažādām outdoor treniņu grupām. Sportiskas aktivitātes ir lielisks veids, kā iesākt vai arī noslēgt darba dienu vai brīvdienu.

 • 3 iemesli, kāpēc īstermiņa aizdevums ir populārs pakalpojums

  Publicitātes foto

  Īstermiņa aizdevums ir piemērots situācijās, kad nepieciešami finanšu līdzekļi, lai norēķinātos par vēlamo pakalpojumu vai iegādātos vajadzīgo preci. Ņemot vērā, ka īstermiņa kredīti pārsvarā tiek izsniegti uz laika periodu līdz 30 dienām, tie nav domāti ilgstošu problēmu risināšanai.

 • Kādas kāzu dāvanas izvēlēties?

  Publicitātes foto

  Dodoties uz kāzu svinībām, neatņemama sastāvdaļa ir jaunā pāra sveikšana. Lai pārsteigums izdotos, vienmēr aktuāls ir jautājums par kāzu dāvanas izvēli.