Vietējās ziņas

 • 10 noderīgi Dr. Lensor padomi kontaktlēcu lietotājiem

  Visbiežāk komplikācijas un diskomforts kontaktlēcu lietotājiem rodas tieši lēcu nepareizas lietošanas un kopšanas dēļ. Alerģiskas reakcijas un citas problēmas, kas saistītas ar acu saderību ar lēcām, ir novērojamas salīdzinoši reti. Tāpēc nekad nav par daudz atkārtot it kā zināmos, bet tomēr bieži vien praksē neievērotos nosacījumus, kuri aktuāli tiem, kuri redzes korekcijai izvēlējušies tieši kontaktlēcas.

 • Zobu balināšana ar lāzeru – būtiskākais par šo procedūru

  Ja neapmierina savu zobu krāsa, ja zobi kādu faktoru ietekmē kļuvuši dzeltenīgi vai pelēcīgi, viens no ātriem un efektīviem risinājumiem ir zobu balināšana. To iespējams veikt ar dažādām metodēm – ar balinošām pastām, ar speciāliem balinošiem līdzekļiem, ko lieto mājas apstākļos, ar speciāliem līdzekļiem zobārsta kabinetā un arī ar lāzeru. Šoreiz nedaudz vairāk tieši par pēdējo metodi – zobu balināšanu ar lāzeru.

 •  Šūpuļkrēsls zīdainim – ko ņemt vērā tā iegādē un lietošanā

  Vecāku un arī ekspertu viedokļi dalās par to, vai zīdainim ir vajadzīgs šūpuļkrēsls. Iespējams, patiesība ir kaut kur pa vidu, bet gribētos ticēt, ka, ievērojot drošību un saprātīgu, atbildīgu lietošanu, šūpuļkrēsls vecākiem ir palīgs un atbalsts, kas nerada nevēlamu ietekmi uz bērna attīstību. 

 • Kā izvēlēties dāvanas sievietei – daži noderīgi padomi

  Labu dāvanu iegāde nav nekāds joks. It īpaši, ja jāapdāvina sievietes, jo viņas ir emocionālas, jutīgas būtnes, kas pamana sīkumus, meklē zemtekstus un mēģina saprast, ko apsveicējs ar šo dāvanu viņai ir vēlējies pateikt. 

 • 4 budžeta pozīcijas, kurās varat samazināt savus izdevumus

  Pāris mēnešu izvērtēt visus savus ienākumus un izdevumus ir svētīgi ikvienam, jo tas var atnest lielo atklāsmi, kur patiesībā paliek jūsu nauda. Var jau šķist, ka nekur taču lieki netērējat – rēķini, pārtika, ikdienas izdevumi utt. Tomēr katra no šīm loģiskajām izdevumu pozīcijām arī pati par sevi ir mazs melnais caurums, kurā var pazust daudz vairāk naudas, nekā jūs pat apjaušat. 

 • Labākais dermatologs Preiļos brauc no Rīgas

  Ķermenis ir mūsu apziņas un dvēseles mājas, kuras mēs nevaram mūža laikā nomainīt nevienu reizi. Tādēļ par ķermeni ir jārūpējas. Senajos laikos nebija profesionāļu, kas sniegtu konsultācijas ādas kopšanā, tādēļ cilvēki izlīdzējās ar tautas metodēm un receptēm, kas tika nodotas no paaudzes paaudzē. 

 • Nezini, kur šovakar doties atpūsties? Izmēģini sporta bāru!

  Reizi pa reizei ikvienam no mums aktivizējas iekšējais velniņš, kurš nepacietībā urda mūs doties ārpus mājas, lai izklaidētos. Un, ja tā padomā, kādēļ gan ne? Ikvienam reizēm ir nepieciešams atvilkt elpu no steidzīgās ikdienas. Protams, ir daudz dažādu vietu, no kurām izvēlēties, taču, ja gribi pamēģināt ko netradicionālu un interesantu, iesakām šovakar doties uz sporta bāru. Neatkarīgi no nedēļas dienas, ja vēlēsies apmeklēt vietu, kur vienmēr valda jautra atmosfēra, sporta bārs Optibet būs tieši tas, kas Tev nepieciešams. 

 • Padomā, pirms ņem kredītu

  Nereti medijos izskan informācija ar brīdinošiem tekstiem par vieglprātīgu naudas aizņemšanos. Mūsdienās kredītkartes sniedz arvien lielāku šķietamo brīvību un sajūtu, ka pasaule guļ Tev pie kājām. Arvien lielāku popularitāti arī Latvijā iemanto vieglāk un ātrāk sasniedzamie ātrie kredīti, kurus parasti izsniedz nebanku sektora aizdevēji. Tā ir viegla iespēja aizņemties daudzos gadījumos bez ķīlas vai galvotāja. Ātrajiem kredītiem ir daudzi plusi – operatīva kredīta pieteikuma izskatīšana, elastīgi atmaksas termiņi un ātra naudas ieskaitīšana aizņēmēja kontā. Taču vai vienmēr aizņemties ātri būs arī izdevīgi?

 • Reklāma un sludinājumi Preiļos, zilo ezeru zemes sirdī

  Publicitātes foto

  Preiļu novads ir vēsturiska vieta, kas izstaro no sevis senatnīgu noslēpumu auru, kas nav sajūtama nekur citur. Grāfu Borhu atstātais mantojums ar brīnišķīgo Preiļu parku, pils kompleksu un gudrības simbolu kraukli novada ģerbonī; Raiņa jaunības dienu zeme Jasmuiža ar čalojošo upīti un dvēsli veldzējošo dabu; Preiļupes un Jašas līčos zied ievas, kas uzbur neatkārtojamu smaržu pirms pļavas saplaukst dzeltenos pieneņu ziedos. 

 • Kā gūt pārliecību, ka tulkošanas pakalpojumi ir veikti kvalitatīvi?

  Foto: Shutterstock.com

  Dinamiskajā un straujajā mūsdienu pasaulē tekstu ir vairāk nekā jebkad iepriekš. It viss tiek pierakstīts, dokumentēts, fiksēts un iemūžināts. Un it viss, kas reiz ir ticis pierakstīts, var tikt arī iztulkots.