Vietējās ziņas

 • Kāpēc pasūtīt vārtus savam īpašumam

  Vārti ir viens no drošības un estētikas elementiem, ar ko izvēlas aprīkot lielāko daļu īpašumu. Teritorijas vārti, garāžas vārti, industriālā tipa vārti – tie visi ir pieprasīts un aktuāls produkts tirgū. Tāpēc ir arī samērā plašs piedāvājums. Klientam atliek tikai izdarīt sev piemērotāko izvēli. 

 • 5 gudra patērētāja paradumi, kurus ieviest savā ikdienā

  Mēs visi esam daļa no milzīgas patērētāju sabiedrības. Mēs patērējam preces un pakalpojumus, par kuriem maksājam ar saviem finanšu resursiem. Uzņēmēju vidē cīņa par katru patērētāju un katru potenciālo eiro, kas tiks iztērēs, ir milzīga. Tāpēc patērētājam mūsdienās, lai nenokļūtu zaudētāja lomā un neattaptos, ka nauda aizplūst tur, kur nemaz to nevēlamies, ir jāprot gudri un atbildīgi veidot savus patēriņa paradumus. Piedāvājam piecus paradumus, kas palīdzēs to paveikt.

 • 6 produkti no virtuves, kas lieliski noder arī skaistumkopšanā

  Lai gan veikalu plauktos kosmētikas līdzekļu netrūkst, daudzi lieliski un iedarbīgi līdzekļi mums ir rokas stiepiena attālumā – virtuvē. Daudzi produkti, kurus izmantojam uzturā, ļoti labi noder arī skaistumkopšanas procedūrām un skaistuma līdzekļu pagatavošanai mājas apstākļos. Lūk, daži no tiem!

 • Kādu termometru iegādāties mājas aptieciņai?

  Termometrs ir neaizstājams elements ikvienā mājas aptieciņā, jo tieši paaugstināta ķermeņa temperatūra ir viens no būtiskākajiem rādītājiem, kas signalizē par saslimšanu. Ilgus gadus visiem mājās bija dzīvsudraba termometri, bet tie tagad ir aizliegti, jo dzīvsudrabs ir bīstama viela. Ja kādam mājās vēl ir palicis šāds vecais termometrs, tas jānodod aptiekā, kur parūpēsies par tā atbildīgu utilizēšanu. 

 • Dāvana sievietei visskaistākajai – Nela Gems rotas

  Nela Gems ir latviešu uzņēmums, kas rada patiesi skaistas un mirdzošas rotaslietas piemērotas katras sievietes gaumei.

 • 10 noderīgi Dr. Lensor padomi kontaktlēcu lietotājiem

  Visbiežāk komplikācijas un diskomforts kontaktlēcu lietotājiem rodas tieši lēcu nepareizas lietošanas un kopšanas dēļ. Alerģiskas reakcijas un citas problēmas, kas saistītas ar acu saderību ar lēcām, ir novērojamas salīdzinoši reti. Tāpēc nekad nav par daudz atkārtot it kā zināmos, bet tomēr bieži vien praksē neievērotos nosacījumus, kuri aktuāli tiem, kuri redzes korekcijai izvēlējušies tieši kontaktlēcas.

 • Zobu balināšana ar lāzeru – būtiskākais par šo procedūru

  Ja neapmierina savu zobu krāsa, ja zobi kādu faktoru ietekmē kļuvuši dzeltenīgi vai pelēcīgi, viens no ātriem un efektīviem risinājumiem ir zobu balināšana. To iespējams veikt ar dažādām metodēm – ar balinošām pastām, ar speciāliem balinošiem līdzekļiem, ko lieto mājas apstākļos, ar speciāliem līdzekļiem zobārsta kabinetā un arī ar lāzeru. Šoreiz nedaudz vairāk tieši par pēdējo metodi – zobu balināšanu ar lāzeru.

 •  Šūpuļkrēsls zīdainim – ko ņemt vērā tā iegādē un lietošanā

  Vecāku un arī ekspertu viedokļi dalās par to, vai zīdainim ir vajadzīgs šūpuļkrēsls. Iespējams, patiesība ir kaut kur pa vidu, bet gribētos ticēt, ka, ievērojot drošību un saprātīgu, atbildīgu lietošanu, šūpuļkrēsls vecākiem ir palīgs un atbalsts, kas nerada nevēlamu ietekmi uz bērna attīstību. 

 • Kā izvēlēties dāvanas sievietei – daži noderīgi padomi

  Labu dāvanu iegāde nav nekāds joks. It īpaši, ja jāapdāvina sievietes, jo viņas ir emocionālas, jutīgas būtnes, kas pamana sīkumus, meklē zemtekstus un mēģina saprast, ko apsveicējs ar šo dāvanu viņai ir vēlējies pateikt. 

 • 4 budžeta pozīcijas, kurās varat samazināt savus izdevumus

  Pāris mēnešu izvērtēt visus savus ienākumus un izdevumus ir svētīgi ikvienam, jo tas var atnest lielo atklāsmi, kur patiesībā paliek jūsu nauda. Var jau šķist, ka nekur taču lieki netērējat – rēķini, pārtika, ikdienas izdevumi utt. Tomēr katra no šīm loģiskajām izdevumu pozīcijām arī pati par sevi ir mazs melnais caurums, kurā var pazust daudz vairāk naudas, nekā jūs pat apjaušat.