Vietējās ziņas

 • Nezini, kur šovakar doties atpūsties? Izmēģini sporta bāru!

  Reizi pa reizei ikvienam no mums aktivizējas iekšējais velniņš, kurš nepacietībā urda mūs doties ārpus mājas, lai izklaidētos. Un, ja tā padomā, kādēļ gan ne? Ikvienam reizēm ir nepieciešams atvilkt elpu no steidzīgās ikdienas. Protams, ir daudz dažādu vietu, no kurām izvēlēties, taču, ja gribi pamēģināt ko netradicionālu un interesantu, iesakām šovakar doties uz sporta bāru. Neatkarīgi no nedēļas dienas, ja vēlēsies apmeklēt vietu, kur vienmēr valda jautra atmosfēra, sporta bārs Optibet būs tieši tas, kas Tev nepieciešams. 

 • Padomā, pirms ņem kredītu

  Nereti medijos izskan informācija ar brīdinošiem tekstiem par vieglprātīgu naudas aizņemšanos. Mūsdienās kredītkartes sniedz arvien lielāku šķietamo brīvību un sajūtu, ka pasaule guļ Tev pie kājām. Arvien lielāku popularitāti arī Latvijā iemanto vieglāk un ātrāk sasniedzamie ātrie kredīti, kurus parasti izsniedz nebanku sektora aizdevēji. Tā ir viegla iespēja aizņemties daudzos gadījumos bez ķīlas vai galvotāja. Ātrajiem kredītiem ir daudzi plusi – operatīva kredīta pieteikuma izskatīšana, elastīgi atmaksas termiņi un ātra naudas ieskaitīšana aizņēmēja kontā. Taču vai vienmēr aizņemties ātri būs arī izdevīgi?

 • Reklāma un sludinājumi Preiļos, zilo ezeru zemes sirdī

  Publicitātes foto

  Preiļu novads ir vēsturiska vieta, kas izstaro no sevis senatnīgu noslēpumu auru, kas nav sajūtama nekur citur. Grāfu Borhu atstātais mantojums ar brīnišķīgo Preiļu parku, pils kompleksu un gudrības simbolu kraukli novada ģerbonī; Raiņa jaunības dienu zeme Jasmuiža ar čalojošo upīti un dvēsli veldzējošo dabu; Preiļupes un Jašas līčos zied ievas, kas uzbur neatkārtojamu smaržu pirms pļavas saplaukst dzeltenos pieneņu ziedos. 

 • Kā gūt pārliecību, ka tulkošanas pakalpojumi ir veikti kvalitatīvi?

  Foto: Shutterstock.com

  Dinamiskajā un straujajā mūsdienu pasaulē tekstu ir vairāk nekā jebkad iepriekš. It viss tiek pierakstīts, dokumentēts, fiksēts un iemūžināts. Un it viss, kas reiz ir ticis pierakstīts, var tikt arī iztulkots.

 • 7 veidi, kā trenažieris var Tevi sasildīt ziemā

  Foto: Shutterstock.com

  Tuvojas aukstais laiks. Lietus, vējš, lapām nokaisītas slidenas ietves. Tas īpaši neiedvesmo uz sportiskām aktivitātēm brīvā dabā. Taču bez kustībām nekā – kas kustīgs, tas vesels un lustīgs (pateicoties endorfīniem). Vienkāršākais veids, kā aukstā laikā pierunāt sevi izkustēties – maksimāli atvieglot procesu un iegādāties piemērotāko mājas trenažieri. Kāpēc? Mums ir 7 lieliski iemesli! Lasi tālāk un uzzini!

 • Kā interneta veikals var Tev palīdzēt tikt pie perfekta auguma?

  Foto: Pixabay.com

  Vasaras saule ir aizgājusi un ar to arī siltie rīti un vakari, kad varēji doties sportot svaigā gaisā. Taču tas nenozīmē, ka jāpārstāj aktīvi nodarboties ar trenēšanos – Tu pavisam viegli vari izveidot daudzveidīgu trenažieru zāli savā mājoklī! Interneta veikals 1a.lv piedāvā plašu klāstu ar aprīkojumu. Kā zināt, kāds vajadzīgs tieši Tev? Lasi tālāk un uzzini, kā izveidot labāko trenažieru zāli Taviem mērķiem!

 • 6 situācijas, kad kredīts no 20 gadiem var palīdzēt studenta dzīvē

  Foto: Stocksnap.io

  Studentu laiks ir viens no labākajiem dzīves periodiem – jauni draugi un iespaidi, ballītes, piedzīvojumi, iespēja doties studēt ERASMUS apmaiņas programmās uz ārzemēm… Un, protams, visam pa vidu mācības un izvēlētās specialitātes apguve. Tomēr, lai cik priecīgi viss neizklausītos, arī studentu dzīvē mēdz gadīties neplānoti pavērsieni, kas var radīt dažāda rakstura sekas. Viasms.lv speciālisti ir sagatavojuši rakstu par sešām studenta finanšu dzīves situācijām, ko atrisināt var palīdzēt kredīts no 20 gadiem. Iepazīsties ar tām raksta turpinājumā!

 • IIZI – vieta, kur apdrošināt savu nākotni!

  Publicitātes foto

  Lai cik uzmanīgs Tu būtu, ir gadījumi, kurus nevar ne paredzēt, ne ietekmēt – ugunsgrēki, satiksmes negadījumi vai citu cilvēku radīti bojājumi. Kā būt drošam par sevi un savu īpašumu? 

 • 4 neparedzētas situācijas, kad ātrie kredīti var Tev palīdzēt

  Foto: StockSnap.io / Michal Jarmoluk

  Ātrie kredīti var būt noderīgs palīgs situācijās, kad neplānoti, bet pamatoti vajadzīgi papildu finanšu līdzekļi. Lai ātro kredītu pakalpojumi sniegtu tikai pozitīvu pieredzi, tie jāizmanto ar piesardzību un atbildīgu attieksmi. Lasi tālāk, kādos gadījumos ātrie kredīti var būt drošs un uzticams palīgs!

 • Moderni un praktiski vīriešu pulksteņi – jaunākās modes tendences

  Publicitātes foto

  Lai arī pulksteņi nav tik ļoti pakļauti modes tendenču pārmaiņām kā apģērbs, tas nenozīmē, ka to izskats un funkcijas laika gaitā nemainās.